پیام مدیرعامل به مناسبت روز کارگر

بسم الله الرحمن الرحیم

حیات یک ملت، مرهون کار و کارگر است “امام خمینی”

کارگر، نماد تلاش خستگی ناپذیر و الگوی کم نظیر کوشش صادقانه است. انسانی شریف که در جامعه اسلامی ما، هم مورد تمجید نبی اکرم (ص) و ائمه اطهار (ع) بوده است و هم منظور احترام دیگر بزرگان. ستایش از #کارگر و #تکریم_فرهنگ کار نیازمند تلاش همگانی برای ارتقای سطح معیشت و شکل زندگی آنان است.

ما هنگامی قادر به اقدام برای بهبود کیفیت زندگی یک کارگر خواهیم بود که مشکلات او را از نزدیک بشناسیم و حجم نیازهای معقول او را با همه وجود درک کنیم. به یاد داشته باشیم کارگر_شایسته ، ستون اصلی تولید است و تولید، مسیر واقعی پویایی اقتصاد. باید تلاش کنیم که صنعت در میهن عزیزمان ایران به جایگاه واقعی خود برسد. ما به شکل ویژه ای نیازمند تولید کالای با کیفیت هستیم و تولید کالای ایرانی جز به دستان کارگران شریف این مرز و بوم ممکن نیست.

برای گردش چرخ های صنعت در هر کارخانه ای باید در کنار هم صدای واحد تولید باشیم و راه های سخت را با همتی خستگی ناپذیر طی کنیم. در شرایط کنونی، لازم است مهندس، مدیر و کارگر دست در دست هم بگذارند و بر اساس دو رویکرد درونزایی و برون نگری کالای ایرانی با کیفیت تولید کنند و باور داشته باشند که بازارهای جهانی، جای خالی بسیاری برای محصولات با کیفیت صنعت و اقتصاد ما دارند.

همدلی و کوشش، رمز موفقیت ماست. باید از بهانه ها عبور کرد و آستین تلاش را مردانه و جانانه بالا زد و بدور از جاه طلبی و عنوان خواهی به کار شرافتمندانه همت گمارد. در این راه فراموش نکنیم کارگران شریف و با غیرت جامعه ما نیازمند توجه واقعی و در شان خود هستند. زیرا تا کارگر نباشد نه مدیری خواهد بود و نه چرخ صنعت آنگونه که شایسته است خواهد چرخید.

برای بزرگداشت مقام این قشر تلاشگر و ارزشمند، با همه وجود باید آنها را گرامی داشت و برای رفع مشکلاتشان تلاش کرد.

فرارسیدن روزکارگر را به تمام کارگران غیور و زحمتکش استان کرمان و شهرستان بردسیر، به ویژه همکاران گرانقدرمان در هلدینگ صنایع فولادکرمان، شرکت ذوب آهن و نورد کرمان و دیگر شرکت های وابسته تبریک عرض نموده، موفقیت، کامیابی و سلامتی همه آنها و خانواده های محترمشان را آرزومندیم.

علیرضا عکاف زاده
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل هلدینگ صنایع فولاد کرمان