پیام مدیر عامل به مناسبت هفته روابط عمومی

بسم الله الرحمن الرحیم
 
▫️انسان در جهان امروز بیشتر از هر زمان دیگری متأثر از نقش ارتباطات و روابط عمومی است. روابط عمومی در واقع عملکردی است آگاهانه بر محور قانون که با حضور خود، اعتماد مؤثر و شناختی سازنده با دیگران را موجب می شود و چنانچه بر مداری مثبت و سازنده علمی و عملی حرکت نماید، کارنامه ای موفق را در حوزه فعالیت خود به جای خواهد گذاشت.
▫️سازمان های مختلف با حضور بازوی روابط عمومی خود به شیوه ای آگاهانه، وظایف اجتماعی خود را به طور مستمر بکار می گیرند تا از این طریق به رشدی ارزشمند و همدلی شایسته ای دست یافته و حمایت کسانی را که در راه اهداف خود در نظر دارند بدست آورند.
▫️بی شک نامیدن روابط عمومی به عنوان «هنر هشتم و دستاورد سده های اخیر بشریت» بی دلیل نیست. هر سازمانی برای موفقیت باید به این همراه تاثیرگذار به شکلی ویژه بها بدهد.
▫️روابط عمومی یک سازمان سلام و لبخندی است به همکاران آن مجموعه و دیگرانی که با آنها در ارتباطند.
▫️فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه، روز ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی فعالان و تلاشگران این عرصه با اهمیت و مهم، در سازمان های دولتی و خصوصی همکار و غیر همکار تبریک عرض نموده و امیدوارم این عزیزان همواره با تکیه بر دانش و خلاقیت مداوم و با درک عمیق از وظیفه خطیر خود در اجرای مسئولیتی که بر عهده دارند موفق و کامیاب باشند.
▫️لازم است از زحمات و تلاش های سازنده و کوشش صمیمانه آقای مهندس ملک قاسمی رئیس محترم روابط عمومی و همکاران ایشان در هلدینگ صنایع فولاد کرمان نیز قدردانی نماییم.
 
علیرضا عکاف زاده
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل
هلدینگ صنایع فولاد کرمان ( بردسیر)